Stavba a sprava RD

Vybraní dodavatelé

Názory našich klientů

Martin Čechovský s rodinou pro Housing 4U

29.10.2018

Po koupi pozemku jsme s manželkou začali řešit stavbu domu. Zvážili jsme, zda stavět svépomocí či pomocí firmy. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu. Prošli jsme mnoho firem, ale nakonec jsme na doporučení vybrali pana Marka Michala a Housing4u s.r.o. . Již od počátku bylo jasné, že to s námi nebude jednoduché a bude potřeba individuální přístup. To se u pana Michala ukázalo jako naprosto normální a přirozené.

Od prvních návrhů až po finální projekt jsme ze strany Housing4u s.r.o. dostali potřebné rady,  doporučení a plný servis.

I přes nepříjemnost v podobě zdržení stavebního povolení, kdy od podpisu smlouvy do začátku stavby uběhlo nekonečných 11 měsíců se vše povedlo a hrubou stavbu jsme měli během tří měsíců hotovou.

Tým Housing4u s.r.o. je opravdu sehraná parta a vše na sebe navazuje. Jsou flexibilní a schopni reagovat i během stavby na změny dle přání zákazníka

Chtěli bychom tímto s manželkou poděkovat panu Michalovi za spolupráci a stavbu rodinného domu. Poděkování patří i panu Samkovi, za organizaci prací.

S pozdravem

Martin Čechovský

..............................................................

Radek Dani s rodinou pro Housing 4U

10.9.2018

Po našem rozhodnutí nechat si postavit dům na klíč jsme začali hledat stavební firmu, která by nám zrealizovala náš vysněný sen. Po návštěvě mnoha firem jsme se dostali až k firmě Housing4U s.r.o. a tím k majiteli firmy panu Michalovi, kde jsme byli velice příjemně překvapeni jednáním a řádným probráním našich představ o našem vysněném domu bez jakéhokoliv spěchu oproti všem předešlým firmám, které jsme navštívili a kde jsme byli bráni vždy pouze jako případní zákazníci a vše bylo probráno pouze povrchově a ve spěchu.

Pan Michal s námi vše probral do detailů a navíc nám pomohl i s mnoha rozhodnutími, u kterých jsme si nebyli jisti zda jsou pro nás dobré či nikoliv. Tento typ jednání byl pro nás tak profesionální a zároveň lidský, že jsme ihned ostatní navštívené stavební firmy zamítli a rozhodli se spolupracovat se stavební firmou pana Michala. Poté jsme absolvovali ještě mnoho dlouhých jednání, abychom vše probrali do posledního detailu a ani zde jsme se nesetkali s žádným odmítnutím či časovým nátlakem. Po sepsání smlouvy, která byla mimochodem velmi přesná a do detailu propracovaná a spravedlivá pro obě strany, jsme vyřídili veškeré dokumenty potřebné ke stavbě domu a poté se ihned začalo stavět. Stavba našeho domu probíhala přesně podle harmonogramu dohodnutých prací ve smlouvě a zároveň opět s velkou dávkou lidskosti a to i v případech, kdy bylo potřeba něco nenadálého rozhodnout.

Také jsme byli velice spokojeni s celým týmem pracovníků pana Michala od zedníků až po střechaře a v neposlední řadě bychom chtěli velice pochválit jeho stavbyvedoucího pana Samka, který s námi vždy vše probral přímo na místě stavby a zároveň vždy velmi pružně a profesionálně zareagoval na naše případné doplňky či dotazy a také je vždy velice ochotně zodpověděl nebo přímo nechal zrealizovat, za což mu dáváme velké díky. Nyní jsme se dočkali našeho snu dokončení a předání stavby našeho domu a to dokonce v předstihu než bylo plánováno ve smlouvě. Zároveň jsme byli také velmi spokojeni s dodržením rozpočtu ceny, kterou nám vypracoval pan Michal před začátkem stavby domu a také i tento rozpočet přesně dodržel, za což mu dáváme obrovské díky.

Náš celkový dojem ze stavební firmy Housin4U s.r.o. a jeho majitele pana Michala byl pro nás velmi profesionální, lidský a vstřícný a bez jakýchkoliv obav jej můžeme vřele doporučit ostatním budoucím zákazníkům této stavební firmy. Na závěr bychom chtěli ještě jednou poděkovat celému stavebnímu týmu pana Michala a popřát mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsme byli my.

S pozdravem Radek Dani s rodinou

 
..............................................................
 
manželé Špačkovi pro Housing 4U

9.9.2018

Vážený pane Michale,

upřímně Vám děkujeme za realizaci našeho snu.

Je neskutečné, že náš dům jste nám předal hotový, a to neuplynul ani rok od našeho prvního setkání. Poprvé jsem Vás kontaktoval při Vaší dovolené a hned po Vašem návratu byl z Vaší strany připravený rozpočet, návrh jednoduché (průhledné) smlouvy, a dokonce i termíny realizace jednotlivých etap. Vašim optimistickým termínům jsem moc nevěřil a měl Vás trochu za člověka, co naslibuje hory doly, aby získal zakázku - i vzhledem ke komunikaci s jinými firmami při výběrovém řízení, u kterých jsem poslouchal už dopředu jak co nejde, jak se co bude muset udělat jinak, na rozpočet čekal i dva měsíce - zpětně se Vám omlouvám, co jste slíbil – to jste splnil. Jsem rád i za Vaše doporučení a profesionální postřehy z Vaší praxe, díky kterým se během stavby odstranilo několik chyb v projektu. Nemenší díky patří i všem Vašim kolegům od stavbyvedoucího pana Samka, topenáře, elektrikáře až po perfektní zedníky . . .

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro Vaši stavební firmu a určitě Vás mohu doporučit každému dalšímu snílkovi.

Věřím, že dokončením naše domu nekončí setkávání s Vámi, jste jedinečná, na dnešní dobu velmi vzácná osobnost.

S díky

Petr Špaček s rodinou

..............................................................

Tomáš Vávra a Michala Bartošová pro Housing 4U
 

31.1.2018

Delší dobu jsme měli problém sehnat stavební firmu pro výstavbu našeho RD. S firmou Housing4u jsme se zkontaktovali prostřednictvím Poptavej.cz. Hned první kontakt s panem Markem Michalem byl na velmi profesionální úrovni, s čímž jsme se do té doby takřka nesetkali. Pan Michal obratem zpracoval rozpočet a nabídnul nám velmi brzký termín realizace. Následně nám přednesl jasný časový plán, který později bez výjimek plnil. Během výstavby byla firma schopna felxibilně reagovat na jakékoli problémy a požadované změny, některé byly iniciovány i přímo ze strany stavební firmy tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Komunikace byla naprosto bezproblémová, při jakémkoli problému se pan Michal, nebo jeho stavbyvedoucí pan Samek ozvali a snažili se celou záležitost řešit. S firmou jsme tedy byli velmi spokojeni a může ji s klidným svědomím komukoli doporučit. Tomáš Vávra a Michala Bartošová

................................................


Pavel Srovnal pro Housing 4U

25.6.2017

Na firmu pane Michala, Housing4u, jsme získali kontakt z banneru, který jsme viděli v Šestajovicích. Hned první kontakt po telefonu s panem Michalem byl super. Pan Michal je velký odborník, který velice ochotně poradí a vždy se snaží najít co nejlepší řešení pro danou konkrétní věc. Na naší stavbě bylo několik komplikovanějších věcí, které se musely poopravit/dodělat po předchozích stavařích a zároveň vyřešit menší problémy s podložím při hloubení místa pro bazén. Vše pan Michal a jeho stavbyvedoucí vyřešil ideálním způsobem, cestou co nejnižších vícenákladů.

Při realizaci stavebního domku a zámkové dlažby jsme měli s panem Michalem možnost vše za pochodu diskutovat a operativně ladit, tak aby byl výsledek co nejlepší. Což se také podařilo.

S prací pana Michala, jeho stavbyvedoucího a všech, kteří se na realizaci podíleli, jsme velice spokojeni a můžeme jedině doporučit.

 Ještě jednou Vám moc děkujeme, Pavel Srovnal

..............................................................
 
manželé Fialkovi pro Housing 4U

13.4.2017

Chtěli bychom tímto poděkovat firmě Housing 4U za realizaci hrubé stavby rodinného domu. Když jsme hledali s manželkou firmu, která nám postaví hrubou stavbu, neměli jsme žádné doporučení. Oslovili jsme několik firem a pan Marek Michal, nám jako jediný nabídl v odpovědi (kterou jsme dostali obratem) osobní schůzku, kde jsme probrali veškeré detaily. Toho jsme si velice cenili, protože ostatní firmy komunikovaly pouze elektronicky a museli jsme je uhánět, aby nám vůbec dodaly rozpočet. Samotná realizace probíhala velice rychle a kvalitně. Když došlo na nějakou nesrovnalost v plánech, pan Michal mě obratem kontaktoval. Ještě jednou děkujeme celému týmu Housing 4U.

 
..............................................................
 
manželé Trnkovi pro Housing 4U
9.2.2017

Za výstavbu hrubé stavby našeho domu bych Vám chtěl opravdu poděkovat, a to upřímně. V rámci hrubé stavby jste podle nás odvedl velmi dobrou práci, komunikačně i organizačně bez ztráty kytičky. Jsem tedy rád, že jsme HSV realizovali spolu, protože se to ukázalo jako naše dobré rozhodnutí.

.............................................

Zuzka Rejzková pro Housing 4U

Panove, diky moc za bezproblemovou a pohodovou stavbu. Jsem moc rada, ze jsme na sebe narazili. V dobe, ktera se hemzi nejruznejsimi podfuky a obycejne lide nad stavebnimi firmami zaplacou, byla tato spoluprace perfektni :). Jak po profesni strance, tak ale i po te lidske. Takze jeste jednou diky za pomoc pri budovani naseho budouciho domova, tak ale i za komfortni servis, kdy jsme prakticky nic nemuseli resit. P.S. Neni to zaplacena propaganda, jen proste vyjadreni jedne spokojene zenske, ktere ubyla kupa starosti

.........................................

Jindřich Šturma pro Housing 4U
11.10.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Housing 4U za bezproblémovou realizaci garáže. Spokojen jsem byl zejména s rychlým a kvalitním provedení stavby. Řemeslníci odvedli svou práci poctivě a byli vždy spolehliví. Firmu Housing 4U tak mohu doporučit pro další zájemce o stavbu.

 

.........................................

 Mgr.Pavel Mrázek pro Housing 4U
26.8.2016

 

Díky za dobře odvedenou kvalitní práci, za rychlost a profesionální přístup, což v dnešní době zdaleka není samozřejmostí. Přeji hodně zdaru i v budoucnu.

................................

 Ing.Pavel Voříšek pro Housing 4U
10.8.2016

Chtěl bych Vám touto cestou,vážený pane staviteli, ještě jednou poděkovat za bezproblémovou realizaci našeho domu. Na začátku stavby jste mi mimo jiné řekl, že stavíte rychle a dobře. V tu chvíli jsem si myslel, že jsem narazil na nějakého "chvástala" a polila mne horkost. Avšak během následujících dní jsem se přesvědčil jak velice jsem se ve Vás spletl a s úžasem jsem koukal, jak perfektně vedete stavbu a Vaši lidi že jsou poctiví a pracovití řemeslníci a dělají perfektně svoji práci. Stavba byla provedena opravdu rychle a ve výtečné kvalitě a bez jakýchkoliv problémů.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně úspěchů na dalších stavbách.

.........................................

Martin Dušek pro Housing 4U
30.4.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti HOUSING 4U, na kterou jsem se obrátil na základě doporučení, za bezproblémovou stavbu bazénu. Vzhledem k odvedené práci hodnotím firmu HOUSING 4U jako firmu profesionální, poskytující své služby s důrazem na dodržování požadované kvality a velice vstřícnou a flexibilní při řešení požadavků nad rámec původního zadání. S výsledkem stavby jsem opravdu spokojen

...........................................

 Kristýna Flanderová pro Housing 4U
20.2.2016

Chválím velmi efektivní spolupráci při kompletní rekonstrukci bytu, zejména jsem byla spokojena s hladkou komunikací, pohotovým vyřízením všeho potřebného a s rychlým provedením kvalitní práce. Velmi mi vyhovovalo, že pan Michal zařídil vše od začátku až do konce, vše domluvené vždy klaplo a o mé bydlení se postaral dokonale profesionální tým. Firmu Housing 4U mohu jedině doporučit."

Přeji úspěšné stavění do budoucna! :-)

..........................................
 
Jan Flandera pro Housing 4U
15.1.2016

Poté, co jsem zhruba před 20 lety dostavěl dům, měl jsem jasno – už nikdy víc!

Shodou příznivých i nepříznivých okolností však vloni na opakování došlo. Výběr stavební firmy byl pro mne velké dilema, zdánlivý risk ale dopadl nad očekávání dobře a opravdu nelituji, že jsem vybral Housing4U.

Komunikaci, termíny, kvalitu, vyřizování potřebných povolení a vůbec vše pro stavbu domu důležité vysoce oceňuji. Na dokončení stavby jsem spěchal, ale nepočítal jsem s tím, že budu muset prakticky každý den reagovat na pekelné tempo – jak chcete tohle, co uděláme s tímhle, jakou barvu dáme sem atd. Každý „problém" byl naštěstí vždy doprovázen sadou návrhů řešení a z nich se dalo vybrat to optimální. A dokonce se mi (někdy) podařilo prosadit i vlastní návrh, jakkoli šíleně vypadal!

A tak možná někdy příště - začátek bude jednodušší o výběr firmy.
Tvorba webu pro firmy

© 2015 Housing4U. Tvorba stránek pro firmy

Stavba Rodinných domů správa rodinných domů rodinné domy na klíč stavba rd typové projekty