tel. : 603 492 333
info@housing4u.cz
.......................................................................................
Manželé Pšeniční pro Housing 4U
14.4.2024

Na realizaci stavby RD jsme oslovili pět firem majících potřebnou kapacitu a odbornost. Firmu pana Michala jsme vybrali na základě kvalitně zpracované nabídky, dobré ceny a profesionálního přístupu k nám, jako potencionálnímu zákazníkovi.

Stavba byla zahájena dle schváleného harmonogramu. Veškeré stavební práce byly dokončeny včas a v požadované kvalitě. Řízení stavby se věnoval pan Michal osobně resp. jeho syn Jakub. Několikrát jsme měli možnost ocenit jejich praktické rady a připomínky v průběhu stavby zejména při řešení klientských změn oproti projektu.

Je třeba vyzdvihnout, že v případě firmy Housing4U platí bezezbytku nejen, to co je uvedeno v SoD, ale i to co bylo dohodnuto pouze ústně.

Pokud někdo hledá stavební firmu, tak je to právě pan Michal, který vám postaví váš vysněný dům v požadované kvalitě a za rozumnou cenu.

Manželé Pšeniční – Praha 10


.......................................................................................

rodina Pilnajova pro Housing 4U
1.3.2024

S výběrem firmy Housing 4U jsme nemohli udělat lépe. Již při první telefonické konzultaci byl pan Michal, který je majitelem firmy, velmi příjemný a laskavý, a to se nezměnilo po celou dobu projektu. Vždy nám vše trpělivě vysvětlil a ukázal a provedl nás celou stavbou od začátku do konce. Ve svém oboru se opravdu velmi vyzná, stejně tak jeho syn, který se na tvorbě našeho vysněného domova také podílel. Oba přispěli dobrými nápady, které jsme do stavby začlenili, a naopak nám rozmluvili pár nesmyslů, které jsme si navymýšleli.

Kromě velmi přátelské komunikace, a to i o víkendech či svátcích, musím zmínit také dodavatele, se kterými pan Michal spolupracuje. Všichni jsou to ověření a kvalitní lidé. Byli jsme opravdu mile překvapeni z práce obkladače, který vyšvihl všechny obklady v rekordním čase a velmi precizně. Neméně jsem pak vděčná panu elektrikáři, který ještě i zpětně doháněl věci, na kterých jsme trvali a neřekli si je předem. Vždy ochotně a s notnou dávkou humoru.

Všichni, kteří se na stavbě našeho domu podíleli, jsou lidé na pravém místě. Vědí, co dělají a obzvláště pan Michal se synem stavěli náš dům tak, jako kdyby ho stavěli sami sobě.

Díky nim máme krásný, praktický a kvalitně postavený dům a jakožto detailista jsem byla nadšená, že dům vypadá skvěle i na místech, kam zase není tak moc vidět.

Jsme naprosto spokojení a můžeme jen doporučit.

P.S.: Stavební dozor s firmou Housing 4U opravdu nepotřebujete.

Manželé Pilnajovi, Újezd nad Lesy


.......................................................................................

rodina Tóthova pro Housing 4U
20.9.2023
Rozhodnutí vybrat si Housing4U a pana Michala se synem k realizaci našeho domu patří rozhodně k těm nejlepším, co jsme udělali. Od začátku stavby naráželi na nedomyšlené detaily a problémy v projektu, přesto dokázali vždy všechno vyřešit k naší spokojenosti. Ochota vymyslet a zrealizovat netypické detaily byla naprosto obdivuhodná. Přesto musíme nejvíce ocenit skvělou komunikaci – oba pánové byli vždy k zastižení, nehledě na svátky, víkendy dovolené a vždy byli ochotní řešit vše, co jsme potřebovali. Pan Michal má také ověřené dodavatele, na které je spoleh jak do kvality práce tak dodržování termínů a několikrát nás zachránil v kritické situaci s původními dodavateli (doporučujeme především dodavatele oken či žaluzii). Díky perfektní koordinaci prací ze strany pana Michala jsme dům postavili i přes komplikace způsobené externími faktory v původním termínu.


.......................................................................................

rodina Rennerova pro Housing 4U
6.8.2023

Firmu Housing4u jsme vybrali na základě kladných referenci a také kvůli lokalitě, chtěli jsme místní firmu.
Stavění v době covidové nebylo jednoduché jak z hlediska neustále rostoucích cen, tak i dodávek stavebního materiálu, a pan Michal se nám vždy snažil vyjít ve ve všech ohledech co nejvíce vstříc. Velmi jsme také ocenili pomoc s drobnými úpravami domu oproti původnímu projektu, kde jsme díky naši neznalosti dali architektovi bohužel až moc volnou ruku. Kdykoliv bylo třeba byl pan Michal ochotný a schopny hledat řešení vzniklých problému.
Rennerovi, Klánovice

.......................................................................................
rodina Mrhova pro Housing 4U
5.6.2023

Ráda bych se podělila o pozitivní zkušenost s firmou Housing 4U a jejím majitelem panem Michalem, který se postaral o stavbu našich dvou domů.

Stavba proběhla velmi rychle a efektivně. Firma Housing 4U se opravdu snažila dodržovat stanovené termíny a domluvené ceny a po vzájemné domluvě vyhověla všem našim požadavkům ke spokojenosti obou stran. Komunikace s panem Michalem a jeho synem byla vždy vstřícná a profesionální a nestalo se, že by některý z nich nebyl k zastižení a to i během víkendů.

Zvlášť bych chtěla zdůraznit, že stavební práce byly provedeny s velkou pečlivostí a kvalitně. Všichni řemeslníci a dodavatelé, kteří se na stavbě našich domů podíleli, projevili vysokou odbornost a preciznost. Stavební firma Housing 4U nepatří, i dle slov pana Michala, k nejlevnějším, ale můžete se díky tomu spolehnout na kvalitní provedení veškerých prací a kromě malých výjimek, vzniklých nedokonalým zpracováním výkazu výměr, se nestane, že by byla navýšena domluvená cena.

Děkujeme panu Michalovi a celému týmu za jejich profesionální přístup a skvělou práci.

Vřele doporučuji firmu Housing 4U všem, kteří hledají spolehlivého partnera pro stavbu svého domova. Jsem si jista, že s nimi budete spokojeni.
Monika Mrhová.......................................................................................

Jakub a Denisa pro Housing 4U
9.5.2022
“Pan Michal je nas zachrance! Jako mlady par jsme pri stavbe naseho prvniho rodinneho domu nemeli ani paru o tom, do ceho se poustime a uprimne, nebyt pana Michala a jeho firmy, tak jsme stale ve fazi ziskavani stavebniho povoleni. Pan Michal a jeho syn jsou lide na svem miste, od velmi pratelskeho jednani, pres kontakty vsude mozne, hromady dobrych a hlavne funkcnich napadu az ke zrucnosti profesionalnich bagristu (ted si nedelam srandu, opravdu se nam po parcele prohaneli v bagru). Pan Michal vas nenecha postavit nejakou blbost, pokud se mu zda, ze si architekt nekde uletl, a verte ze tech uletu u nas bylo nekolik, upozorni vas na to a prijde s prijatelnym a profesionalnim resenim. Nikdy nas nenechal ve stychu, vzdy ochotne vse zaridil, vikend nevikend, o pul 12 v noci. Od vsech dodavatelu, ktere jsme si zarizovali mimo (okna, kuchyne, atd.) jsme vzdy slyseli, ze takhle rovne to dlouho nevideli a nase stavba je rozhodne nadprumer toho, na co jsou u jinych stavaru zvykli. Za nas naprosta spokojenost a pokud se nekdy rozhodneme, ze budeme stavet druhy dum, rozhodne to bude zase s panem Michalem a Housing4U!
Jakub & Denisa, Šestajovice.”


.......................................................................................

Ing.Zdeněk Lhoták pro Housing 4U
14.4.2022
Pro stavbu RD jsem oslovil 3 firmy a po prvních setkáních jsem se velmi rychle zaměřil na dohodu se společností Housing4U. Přístup pana Michala a jeho syna byl od začátku velmi aktivní a profesionální a díky svým zkušenostem z praxe doporučili pár technických úprav projektu. Náš RD má poměrně komplikované lité stopy s velkými převisy a díky doporučenému statikovi od pana Michala došlo k optimalizaci a úpravě těchto litých stropů k mé spokojenosti. Zásadním podkladem pro dohodu s panem Michalem je výkaz výměr a proto doporučuji nepodcenit jeho dobrou přípravu a vzájemné odsouhlasení. Pokud chcete trvat na použití nějakého konkrétního materiálu, nebo technologického postupu, vyjasněte si toto před podpisem smlouvy, v průběhu stavby už na to logicky není prostor. Byl jsem příjemně překvapen osobní přítomností a angažovaností pana Michala a jeho syna na stavbě a to obzvláště při realizaci zásadních kroků stavby. Panu Michalovi opravdu záleží na tom, aby stavba byla provedena kvalitně. Pan Michal a jeho syn po celou dobu stavby aktivně komunikovali a některé malé nedorozumění, které ke každé stavbě logicky patří, jsme vždy vyřešili ke vzájemné spokojenosti. Rovněž komunikace se zaměstnanci pana Michala byla vždy bezproblémová. Pan Michal je z mého pohledu dobrý stavebník a zároveň korektní, ale tvrdý obchodní partner. Přestože jsme hrubou stavbu stavěli v cenově nelehké době, původní rozpočet byl bez výmluv dodržen. Housing4U Vám nenabídne nejlevnější cenu, na což Vás pan Michal předem upozorní, ale odvedená práce a profesionální přístup z mého pohledu odpovídá dohodnuté ceně. Pokud hledáte společnost, která Vám postaví Váš RD opravdu „na klíč“ a bez starostí a nehledáte nejlevnější řešení, doporučuji Vám spolupráci s Housing4U a s panem Michalem a jeho synem.
Zdeněk Lhoták 


.......................................................................................

Jana Závitkovská pro Housing 4U
14.2.2022

Hledání, rozhodování a konečné zvolení stavební firmy, která by přeměnila projekt vysněného domu ve skutečnost, vnímám v dnešní době velmi složitě. Je to bohužel jako s loterií. Nikdy není zaručeno, jak to dopadne. Po oslovení několika firem, kdy řada z nich se zdála nedůvěryhodná již při prvním telefonickém kontaktu, jsme narazili na firmu Housing4U. Protože jsem člověk nedůvěřivý, kterému nestačí "pouhé" psané recenze, zkontaktovala jsem se napřímo i s klienty, kteří již s touto firmou stavbu dokončili. Z jejich slov bylo znát, že sice vše nebylo vždy zalité sluncem, ale pokud by stavěli znovu, firmu Housing4U by zvolili opět. A tak jsem si řekla, že do spolupráce s touto firmou půjdu a záhy se přesvědčila, že jsem opravdu zvolila dobře.

Jednání s panem Michalem, majitelem firmy, bylo od prvního setkání až po předání stavby příjemné a vždy účelné, dokázal poradit a i doporučit co event. udělat lépe, než bylo dáno projektem. Vše však nechal plně na našem rozhodnutí. Velmi kladně mohu ohodnotit rychlost veškeré komunikace, která byla během stavby potřeba k vyladění určitých kroků. Vše bylo zorganizováno bez chybičky, žádné velké prodlevy ve výstavbě se nevyskytovaly. Pan Michal si zakládá na kvalitně odvedené práci a k tomu vede i své řemeslníky. Pokud se během stavby vyskytly nějaké drobné výhrady z naší strany, vždy jsme nakonec našli společné východisko. Termíny jednotlivých fází stavby byly dodrženy, kvalita stavebních prací je na výborné úrovni.  Musím také vyzdvihnout osobu stavbyvedoucího této firmy, p. Samka. Je to člověk spolehlivý, znalý, s lidským přístupem a opravdu na svém místě.

Závěrem mohu tedy říci, že ač firma Housing4U nepatří mezi nejlevnější stavební firmy na trhu, kvalita prací, spolehlivost a celkový přístup majitele firmy a jeho pracovního týmu tomuto faktu odpovídá. Ten, kdo si jmenovanou stavební firmu zvolí pro uskutečnění svých stavebních cílů, nešlápne v žádném případě vedle. Z vlastní zkušenosti mohu tedy firmu Housing4U plně doporučit.

Jana Závitkovská


.......................................................................................

Jakub Křižan pro Housing 4U
6.12.2021

Firmu pana Michala jsme si vybrali, jelikož vypadala důvěryhodně. Věděli jsme, že v okolí hodně staví a zároveň jsem nenašel negativní recenze. Jednání pana Michala při sestavování nabídky bylo profesionální. Snaží se dávat doporučení, jak výstavbu zlevnit což je i jeho výhoda při porovnávání konkurenčních nabídek. Jak je řečeno v recenzi níže, pan Michal si nepotrpí na papírování, ale zároveň jeho dohody platí. Jediný papír, kterého se pan Michal drží je výkaz výměr, a celkové nacenění. Zde doporučuji potencionálním zájemcům položku po položce (včetně přesného popisu materiálu) s panem Michalem projet a detailně ujasnit jak je co myšleno ještě před podpisem smlouvy. Náš projekt nebyl v tomto pohledu úplně ideální a proto párkrát došlo k vyjasňování co je už nad rámec výkazu a co ne. Věřím tomu, že kdybych měl projekt, resp. výkaz výměr správně udělaný, tak by k těmto pár situacím nemuselo dojít, jelikož jinak pan Michal drží slovo. Každopádně všechny tyhle vyjasňovačky po větší diplomatické diskuzi skončily k oboustranné spokojenosti. Musím ocenit, že pan Michal byl vždy na telefon a na maily odpovídal okamžitě. Na druhou stranu jsme se nedohodli na pravidelných kontrolních dnech, avšak když byla potřeba jeho přítomnost na stavbě, vždy jsme se dohodli.

K samostatné výstavbě. Pan Michal má pečlivé a pracovité zaměstnance. Na stavbě jsem je viděl jen pracovat, žádné ležáro. Díky tomu se taky stavba rychle hýbala. K tomu musím velmi ocenit organizaci stavby jako takové. Až na nějaké zdržovačky díky počasí stavba jela krásně. Můj stavební dozor se nejdřív s panem Michalem ‘pošťuchoval‘, ale po čase si k sobě našli cestu a spolupráce byla dobrá. Stavba jako taková je dobře provedená a to dokonce tak, že oknaři byli překvapeni, že tak přesné otvory už dlouho neviděli. Střechař, dodavatel pana Michala, také odvedl pěknou práci. Sice došlo trochu ke zdržení, ale díky počasí, které vládlo se to dalo pochopit. Vichřice přišla v tu nejnevhodnější dobu, ale nakonec dopadlo vše dobře.

Celá stavba byla předána bez vad a za cenu, která byla dohodnuta dle výkazu výměr. Nějaké vícenáklady byly, ale většina jich byla díky tomu, že nebyly projektantem zahrnuty ve výkazu, popř. že jsme během stavby dělali ještě změny, které vyžadovaly dražší materiál. Na to jaká je doba a jak se vše během krátké doby zdražuje, musím říct, že jsem velmi potěšen z toho, že pan Michal držel ceny a dohody.
Jakub Křižan


.......................................................................................

Marián Macho pro Housing 4U
10.5.2021

Ako človek absolútne nezorientovaný v stavebníctve som hľadal stavebnú firmu prostredníctvom internetu. Začal som na vyše 20 firmách, no postupne odpadávali kus po kuse. Buď reagovali až po dlhom čase, alebo ich odpovede boli vágne, cenové ponuky uletené, sľuby premrštené. Pri firme pana Michala rozhodlo, že som videl ich firemné zázemie, ukázal mi 2 domy, na ktorých aktuálne pracovali, a taktiež na zoznámil s majiteľmi už dokončených domov. Zároveň komunikoval naozaj promptne, všetko trpezlivo vysvetľoval, a nedal sa odradiť mojim (na začiatku) skeptickým prístupom. Moja skúsenosť z priebehu stavby je nasledovná:
  • Čo ma veľmi ukľudnilo bolo, že práce sa platia naozaj až po skutočnom dokončení danej fázy projektu. Žiadne zálohy dopredu.
Dohodnuté termíny naozaj platia.
Pán Michal dodržuje vždy rozpočet. Mali sme len jedinú väčšiu spornú položku, ktorú sme ale vyriešili dohodou k vzájomnej spokojnosti.
Pretože som detailista, tak som mal niekoľko pripomienok k niekoľkým veciam (napr. krivý obklad, a pod.) a pán Michal zjednal nápravu tak, aby to dokázali akceptovať aj moje puntičkárske oči.😊 Upozorňujem, že sa nejednalo o žiadne podstatné chyby, boli to veci menšieho rázu.
(Ako laik) považujem celkovú kvalitu práce naozaj za veľmi dobrú. Pánovi Michalovi záleží na technologicky správnom a kvalitnom prevedení. Do vecnej diskusie sme sa dostali len čo sa týka výberu materiálov (pretože pán Michal má svoje preferencie), ale vždy sme sa rozumne dohodli.
Určite sa nedostanete do situácie, že vy budete naháňať pana Michala, aby niečo urobil. To on bude naháňať vás, aby ste mu veci odsúhlasovali a veci sa hýbali dopredu. Ad-hoc zmeny nie sú problém, pokiaľ teda nie sú za minútu 12.
Pán Michal nie je fanúšikom prílišného papierovania, čo má svoje veľké výhody a čas od času malé nevýhody. Investor musí akceptovať, že pán Michal funguje viac na princípe dôvery ako na papierovom texte. Čo je dohodnuté, to naozaj platí.
Všetci zamestnanci a dodávatelia, s ktorými som sa stretol, boli rozumní ľudia, s ktorými sa mi dobre komunikovalo. Rešpektovali, keď som sa im plietol do práce, a poradili vždy, keď som o radu požiadal.
Pán Michal má vždy v rukáve (alternatívne) riešenie v prípade, že stavebná dokumentácia zlyháva, alebo je nedostatočná. Zároveň drží pri zemi vzletné nápady investora 😊 Vždy poskytne relevantnú radu alebo konzultáciu.
Pán Michal je dobrým zdrojom kontaktov na ďalších overených dodávateľov, ktorých budete potrebovať.

  • Záver: Do výberu stavebnej firmy som ako laik nastupoval s obavami a nedôverou, čo bolo spôsobené nie vždy dobrou povesťou o stavebných firmách a skúsenosťami mojich známych. Dnes sme už na konci stavby a výber firmy pána Michala sa ukázala ako správna voľba. Aj ja ako skeptik doporučujem firmu Housing4U všetkým malým investorom. Ďakujem pánovi Michalovi a pracovníkom jeho firmy za dobre odvedenú prácu.
Marian Macho


.......................................................................................

Tereza a Milan Vaňkátovi pro Housing 4U

19.3.2021

S majitelem Housing4u panem Michalem jsme se poprvé kontaktovali v červnu 2020 na základě doporučení s tím, že jsme dokončili projekt a budeme řešit stavební povolení na rodinný dům v Úvalech. Seznámili jsme ho s projektem a požádali o cenovou nabídku. Cenová nabídka H4U byla cca o 10% - 15% dražší než nejlevnější nabídka konkurence. H4U jsme i přesto vybrali díky velice vstřícnému přístupu pana Michala, který veškeré sporné body proaktivně a ve spolupráci s námi řešil. Od začátku práce postupovaly velice rychle dle domluvy s panem Michalem, včetně operativních změn v projektu (nechali jsme si od pana Michala udělat monolitický strop namísto Miaka). Jediným zpožděním byla výrazná sněhová pokrývka a tuhé mrazy, které vydržely 3 týdny po které jsme čekali na tesaře na střechu, to však bylo naše riziko pokračování se stavbou přes zimu a ne chyba zhotovitele. Po celou dobu bylo dílo prováděno v nadstandardní kvalitě (i dle slov stavebního dozoru) a rychle. Doporučil bych je všem, kdo chtějí stavět dům bez starosti a kvalitně a myslím, že v dnešní době se vyplatí neriskovat a za kvalitu si zaplatit. Na závěr musím zmínit to, čeho si na spolupráci nejvíce ceníme, a to je právě přístup pana Michala. Neměli jsme štěstí na projektanty a v projektu  bylo spoustu chyb a nedomyšlených věcí, přičemž zpětným pohledem byly některé tyto věci i nebezpečné. Pan Michal nejel slepě podle projektu a proaktivně nás na tyto věci upozornil a pomohl nám je vyřešit k naší spokojenost. Navíc vše na čem jsme se s panem Michalem domluvili vždy platilo bez jakýchkoliv výmluv či sporů. Společnost Housing4u plně doporučujeme.

Tereza a Milan Vaňkátovi
.......................................................................................
Vítek Dittrich pro Housing 4U

3.2.2021

S H4U jsme uzavřeli smlouvu na výstavbu hrubé stavby. Pan Michal, který společnost fakticky reprezentuje, už od prvních jednání aktivně komunikuje a to se nemění ani v průběhu výstavby. Je obklopen zkušenými a podle toho co mohu soudit, velice šikovnými řemeslníky (zedníci, střechaři). Kromě osazení jímky a několika nesrovnalostí ohledně nacenění jsme doposud neřešili žádné závažné problémy. Na začátku jsme si stanovili, že je pro mě důležitý termín zahájení a následně dokončení prací. Za kvalitní práci jsem byl připraven zaplatit. Vše se ve vzájemné spolupráci podařilo v cenovém rámci splnit, a to je pro mě podstatné. V době kdy toto píšu máme dokončenou hrubou stavbu s jejíž výsledkem jsme s manželkou naprosto spokojeni. V.Dittrich
.......................................................................................
Katarína a Jakub Fišerovi pro Housing 4U

8.11.2020

Vstřícná a trpělivá komunikace, rychlé provedení, dodržování termínů, proaktivní přístup při řešení změn či nejasností v průběhu stavby, zajímavé návrhy pro zlepšení komfortu bydlení a využitelnosti domku, pomoc při komunikace s úřady – tak bychom charakterizovali stavební firmu Housing4U. Ve spolupráci s technickým dozorem jsme realizovali stavbu rodinného domku a s průběhem stavby jsme byli velmi spokojeni. Výsledek je krásný, nad naše očekávání. Veliké díky patří také všem spolupracujícím řemeslníkům, kteří odváděli kvalitní práci a vždy nám byli ochotni vyhovět. Děkujeme za pěkné bydlení a milou spolupráci!
 
Katarína a Jakub Fišerovi

.......................................................................................
Renata Müllerová a Jiří Kořínek pro Housing 4U

31.7.2020

Společnost Housing4u jsme si vybrali pro stavbu našeho vysněného rodinného bungalovu na základě osobního doporučení a můžeme potvrdit, že spolupráce byla na profesionální úrovni, byla velmi korektní, bezproblémová a byly dodržené jak termíny tak rozpočet. Po celou dobu stavby jsme s panem Michalem pravidelně komunikovali, vše šlo hladce a bez problémů. Pana Michala si velice vážíme, hodnotíme jeho osobní přístup a vstřícné řešení situací, které na stavbě vznikly. Velice děkujeme a rozhodně doporučujeme !!!

.......................................................................................
Jan a Veronika Kortusovi pro Housing 4U

17.1.2020

Na firmě Housing4U oceňuji rychlost jednání při přípravě a realizaci stavby, nápomoc při jednání s úřady a přátelské jednání majitele a celého týmu. Celá stavba proběhla dle dohod. Za vše moc děkujeme!

Jan a Veronika Kortusovi

.......................................................................................
Vojtěch Tomi a Drahuše Tomanová pro Housing 4U

11.12.2019

Firmu Housing 4U s.r.o. jsme oslovili na základě doporučení. Po uzavření smlouvy na stavbu rodinného domu s rovnou střechou firma zahájila stavbu v březnu 2019 a v listopadu 2019  jsme si dům na klíč převzali, a to za pouhých 8 měsíců. S realizací stavby jsme mimořádně spokojeni a vzniklo kvalitní dílo. Velmi jsme ocenili profesionální jednání, vstřícné řešení problémů, celkovou organizaci firmy, dodržování cen a termínů. Zaměstnanci jsou pracovití a perfektně odvádějí svou práci. Vážený pane Michale, jsme rádi, že jsme si vybrali vaší firmu a děkujeme Vám za náš nový a krásný domov. Vaší stavební firmu doporučujeme všem !!
Vojtěch Tomi a Drahuše Tomanová

..........................................................
Jonáš Mlýnek pro Housing 4U

6.12.2019

Děkujeme celému týmu Housing 4U za provedení hrubé stavby našeho rodinného domu. Byli jsme velmi spokojeni s dodržováním termínů a také vysokou kvalitou zpracování. Rádi tuto firmu doporučíme dále.

Jonáš Mlýnek
..........................................................
Miloš Pařízek pro Housing 4U

15.11.2019
Během výběru firmy, která by byla schopna zhotovit poměrně velkou základovou desku pro náš budoucí dům, jsme měli to štěstí, že jednou z potencionálních stavebních firem, kterou jsme oslovili byla také firma Housing 4U. Po několika osobních schůzkách s majitelem společnosti p. Michalem, kde jsme probrali detaily realizace, jsme se rozhodli vybrat jako zhotovitele právě tuto společnost. Celková realizace ze strany Housing 4U proběhla bez problémů, i když musela parta kolem p. Michala čelit různým výzvám v průběhu výstavby, s kterými si ale jako profesionálové zdatně poradili. Osobně hodnotím velice pozitivně fakt, že byly dodrženy smluvené termíny realizace a že i v dnešní době je možné se spolehnout na "slovo chlapa" a podání ruky v průběhu stavby. Firmu Housing 4U mohu bez jakýchkoliv pochyb doporučit. Jsou to profesionálové, kteří vědí co dělají.

Miloš Pařízek
..........................................................
Manželé Hancovi pro Housing 4U


17.7.2019

Radi by sme poďakovali celému kolektívu firmy Housing4U, p.Michalovi a všetkým dodávateľom, ktorí boli veľmi dobre skoordinovaní, plnili všetko podľa dohody a všetky aj detailné požiadavky vyriešili k našej spokojnosti.
Spoločnosť sme našli na webe a po prvých vzájomných stretnutiach a vyjasneniach si všetkých podrobností - kde bol p.Michal schopný poskytnúť mnoho skúseností, sme sa dohodli na realizácii stavby na kľúč.
Všetko prebiehalo podĺa dohody a každá nejasnosť - prípadne požiadavka na zmenu z našej strany, bola veľmi flexibilne vyriešená. A čo bolo nemenej podstatné, všetko dodržali načas, tak ako bolo dohodnuté.
Nechať si postaviť rodinný dom (či už na kľúč, alebo nie) je veľká a nie jednoduchá investícia. Musím ale skonštatovať, že sme s výsledkom veľmi spokojný a starali sme sa s manželkou len o to, aby sme si realizovali svoje sny - p.Michal s kolektívom nám pomohli k hladkému priebehu a za to ďakujeme a prajeme veľa úspechov.
 
Rodina Hancová
 
.......................................................... 
Manželé Höferovi pro Housing 4U
 

27.5.2019

 Vážený pane Michale,

dovolte mi Vám a Vašemu týmu poděkovat za výbornou spolupráci při výstavbě našeho domu. Před 18 měsíci jsme Vás kontaktovali po tom, co jsme již jednali s několika stavebními firmami a dnes vidím, že Vaše firma Housing4U byla ta nejlepší volba. Přesvědčilo nás Vaše jednání s námi, Váš profesionální přístup, odbornost a flexibilita.

Náš dům je relativně složitý a bohužel, projekt domu nebyl projektantem v některých případech zpracován správně. Vy jste vzniklé problémy vždy řešil jako profesionál a vždy jste našel to nejlepší řešení pro nás. Dokázal jste nám poradit v situacích, kdy jsme museli vybrat z několika možných variant. Navíc, zajistil jste pro nás i další práce související s výstavbou bazénu, provozem tepelných čerpadel a fotovoltaického systému, čímž jste nám ušetřil spoustu času a úsilí.

V domě již bydlíme a cítíme se v něm skvěle a bezpečně. Děkujeme Vám za náš nový domov.

S pozdravem

David Höfer s rodinou

..........................................................
Manželé Myslíkovi pro Housing 4U
 

17.4.2019

Realizační firmu hrubé stavby našeho rodinného domu jsme začali hledat
hned po obdržení stavebního povolení, a to osvědčenou metodou
„Googlení“. Vytipovali jsme si cca 20 subjektů, které byly v dostupné
vzdálenosti od místa realizace a z jejichž webových stránek byla
srozumitelná nabídka a v referencích uvedené realizované projekty
obdobného rozsahu.
Ze všech oslovených byl od začátku pan Michal ze společnosti Housing
4U nejkomunikativnější a nejvstřícnější ve všech ohledech. Velmi
rychle jsme se osobně setkali, představili a upřesnili náš záměr a
detaily projektu. Následně jsme doslova do pár dnů obdrželi nabídku
vyplněnou přesně dle naší představy ve výkazu výměr, který byl
součástí projektu a současně nám byl pro případ dohody navržen pro nás
ideální termín zahájení stavby. Nad rozpočtem jsme následně také
osobně diskutovali a pan Michal trpělivě odbavoval naše dotazy a
vysvětloval položku po položce. I přes vyšší cenu ze všech obdržených
nabídek jsme se nakonec pro spolupráci s firmou Housing 4U rozhodli,
protože nás přesvědčil profesionální a velmi vstřícný přístup a také
flexibilita. Následoval podpis smlouvy, jejíž součástí bylo vše, co se
od takové smlouvy očekává a vyžaduje a po pár týdnech začala realizace
(dokonce po domluvě několik dní před oficiálně dohodnutých termínem,
což jsme uvítali).
V průběhu realizace stavby jsme byli v neustálém kontaktu, pan Michal
nás průběžně informoval o následujících krocích / etapách, pokud se
objevilo cokoliv neočekávaného – např. v projektu nedomyšlené dílčí
detaily, p. Michal hned přišel s návrhy ve formě několika možných
řešení, ze kterých jsme si vybrali…Všechny termíny byly dodrženy,
stejně tak jako vše ostatní v rámci naší spolupráce proběhlo tak, jak
pan Michal avizoval a měli jsme domluveno.
Shrnutí:
- Velmi proaktivní a profesionální přístup zkušeného stavitele v
průběhu celé spolupráce
- Vysoká kvalita realizovaných prací
- Dodržení termínů a všeho, na čem jsme se dohodli
- Profesionální a vstřícné řešení vzniklých situací – ad-hoc změn v
průběhu stavby nebo řešení detailů
Volbou společnosti Housing 4U si zajistíte profi realizaci Vaší stavby
a i když společnost patří spíše k těm dražším na trhu, spoluprací si
zajistíte klidné spaní a jistotu, že nemusíte stát někomu za zády,
abyste ho kontrolovali a hlídali, jestli bude provedeno vše, jak má.
Společnost Housing 4U jednoznačně doporučujeme všem, kteří chtějí
profesionální přístup i odvedenou práci, v předem dohodnutých
termínech a nechtějí se v průběhu stavby o nic starat.
Manželé Myslíkovi
..................................................................
Ing.Václav Jakoubek‎proHousing 4U

23.3.2019

Se společností Housing4U a panem Michalem jsem se setkal na základě poptávky na stavbu rodinného domu na portálu poptavej.cz. V té době jsem měl již vybrané 2 další dodavatele na stavbu rodinného domu v Říčanech. Myslím, že Housing4U a další dva potencionální dodavatelé dávali dobrou záruku úspěšné výstavby. V průběhu jednání se všemi dodavateli prokázal pan Michal vstřícnost a flexibilitu, která mne oslovila a přesto, že výsledná cena nebyla nejnižší v porovnání s ostatními, rozhodl jsem se podepsat smlouvu na výstavbu právě se společností Housing4U.

Stavba byla zahájena přesně podle nasmlouvaných termínů a vstřícnost a flexibilita se v průběhu stavby nevytratila, a naopak celou stavbu byl pan Michal důvěryhodným rádcem a realizátorem. Jednotlivé fáze výstavby probíhaly vždy podle stanoveného harmonogramu a co překvapovalo především, že vše, co bylo dohodnuto, bylo vždy beze zbytku realizováno. Pan Michal byl celou stavbu k dispozici kdykoliv jsem mu napsal nebo zavolal.

Velmi mne rovněž zaujal velmi profesionální přístup všech pracovníků, kteří se podíleli na výstavbě. Společnost Housing4U má skvělý tým, který kvalitou práce a chováním vysoce převyšuje jiné stavební společnosti, se kterými jsem se setkal.

Jednotlivé části stavby byly vždy provedeny ve velmi vysoké kvalitě a více méně nebylo mnoho věcí, které bylo nutno upravovat nebo komentovat. Byl jsem velmi překvapen, že za celou dobu výstavby jsem neměl ani chvilku pocit, že velmi ambiciózní termín dokončení projektu nebude splněn. Za rok od zahájení je postaven dům, který ihned po předání nevykazuje žádné vady a nedodělky. Pozoruhodně i rozpočet, který díky výběrovému řízení nebyl pozitivním vstupem pro společnost Housing4U byl dodržen a k mému potěšení jsem nebyl svědkem žádného překvapení, které by významně zatížilo můj plánovaný rozpočet na výstavbu.

Závěrem, jsem přesvědčený, že volba dodavatele byl dobrá a jsem velmi mile překvapen, že stavba proběhla přesně podle plánu a společnost Housing4U mohu vřele doporučit.

Ing. Václav Jakoubek

............................................................................
Martin Čechovský s rodinou‎proHousing 4U

29.10.2018

Po koupi pozemku jsme s manželkou začali řešit stavbu domu. Zvážili jsme, zda stavět svépomocí či pomocí firmy. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu. Prošli jsme mnoho firem, ale nakonec jsme na doporučení vybrali pana Marka Michala a Housing4u s.r.o. . Již od počátku bylo jasné, že to s námi nebude jednoduché a bude potřeba individuální přístup. To se u pana Michala ukázalo jako naprosto normální a přirozené.

Od prvních návrhů až po finální projekt jsme ze strany Housing4u s.r.o. dostali potřebné rady,  doporučení a plný servis.

I přes nepříjemnost v podobě zdržení stavebního povolení, kdy od podpisu smlouvy do začátku stavby uběhlo nekonečných 11 měsíců se vše povedlo a hrubou stavbu jsme měli během tří měsíců hotovou.

Tým Housing4u s.r.o. je opravdu sehraná parta a vše na sebe navazuje. Jsou flexibilní a schopni reagovat i během stavby na změny dle přání zákazníka

Chtěli bychom tímto s manželkou poděkovat panu Michalovi za spolupráci a stavbu rodinného domu. Poděkování patří i panu Samkovi, za organizaci prací.

S pozdravem

Martin Čechovský

..............................................................

Radek Dani s rodinou‎proHousing 4U

10.9.2018

Po našem rozhodnutí nechat si postavit dům na klíč jsme začali hledat stavební firmu, která by nám zrealizovala náš vysněný sen. Po návštěvě mnoha firem jsme se dostali až k firmě Housing4U s.r.o. a tím k majiteli firmy panu Michalovi, kde jsme byli velice příjemně překvapeni jednáním a řádným probráním našich představ o našem vysněném domu bez jakéhokoliv spěchu oproti všem předešlým firmám, které jsme navštívili a kde jsme byli bráni vždy pouze jako případní zákazníci a vše bylo probráno pouze povrchově a ve spěchu.

Pan Michal s námi vše probral do detailů a navíc nám pomohl i s mnoha rozhodnutími, u kterých jsme si nebyli jisti zda jsou pro nás dobré či nikoliv. Tento typ jednání byl pro nás tak profesionální a zároveň lidský, že jsme ihned ostatní navštívené stavební firmy zamítli a rozhodli se spolupracovat se stavební firmou pana Michala. Poté jsme absolvovali ještě mnoho dlouhých jednání, abychom vše probrali do posledního detailu a ani zde jsme se nesetkali s žádným odmítnutím či časovým nátlakem. Po sepsání smlouvy, která byla mimochodem velmi přesná a do detailu propracovaná a spravedlivá pro obě strany, jsme vyřídili veškeré dokumenty potřebné ke stavbě domu a poté se ihned začalo stavět. Stavba našeho domu probíhala přesně podle harmonogramu dohodnutých prací ve smlouvě a zároveň opět s velkou dávkou lidskosti a to i v případech, kdy bylo potřeba něco nenadálého rozhodnout.

Také jsme byli velice spokojeni s celým týmem pracovníků pana Michala od zedníků až po střechaře a v neposlední řadě bychom chtěli velice pochválit jeho stavbyvedoucího pana Samka, který s námi vždy vše probral přímo na místě stavby a zároveň vždy velmi pružně a profesionálně zareagoval na naše případné doplňky či dotazy a také je vždy velice ochotně zodpověděl nebo přímo nechal zrealizovat, za což mu dáváme velké díky. Nyní jsme se dočkali našeho snu dokončení a předání stavby našeho domu a to dokonce v předstihu než bylo plánováno ve smlouvě. Zároveň jsme byli také velmi spokojeni s dodržením rozpočtu ceny, kterou nám vypracoval pan Michal před začátkem stavby domu a také i tento rozpočet přesně dodržel, za což mu dáváme obrovské díky.

Náš celkový dojem ze stavební firmy Housin4U s.r.o. a jeho majitele pana Michala byl pro nás velmi profesionální, lidský a vstřícný a bez jakýchkoliv obav jej můžeme vřele doporučit ostatním budoucím zákazníkům této stavební firmy. Na závěr bychom chtěli ještě jednou poděkovat celému stavebnímu týmu pana Michala a popřát mnoho dalších spokojených zákazníků jako jsme byli my.

S pozdravem Radek Dani s rodinou

..............................................................
manželé Špačkovi‎proHousing 4U

9.9.2018

Vážený pane Michale,

upřímně Vám děkujeme za realizaci našeho snu.

Je neskutečné, že náš dům jste nám předal hotový, a to neuplynul ani rok od našeho prvního setkání. Poprvé jsem Vás kontaktoval při Vaší dovolené a hned po Vašem návratu byl z Vaší strany připravený rozpočet, návrh jednoduché (průhledné) smlouvy, a dokonce i termíny realizace jednotlivých etap. Vašim optimistickým termínům jsem moc nevěřil a měl Vás trochu za člověka, co naslibuje hory doly, aby získal zakázku - i vzhledem ke komunikaci s jinými firmami při výběrovém řízení, u kterých jsem poslouchal už dopředu jak co nejde, jak se co bude muset udělat jinak, na rozpočet čekal i dva měsíce - zpětně se Vám omlouvám, co jste slíbil – to jste splnil. Jsem rád i za Vaše doporučení a profesionální postřehy z Vaší praxe, díky kterým se během stavby odstranilo několik chyb v projektu. Nemenší díky patří i všem Vašim kolegům od stavbyvedoucího pana Samka, topenáře, elektrikáře až po perfektní zedníky . . .

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro Vaši stavební firmu a určitě Vás mohu doporučit každému dalšímu snílkovi.

Věřím, že dokončením naše domu nekončí setkávání s Vámi, jste jedinečná, na dnešní dobu velmi vzácná osobnost.

S díky

Petr Špaček s rodinou

..............................................................

Tomáš Vávra a Michala Bartošová proHousing 4U
 

31.1.2018

Delší dobu jsme měli problém sehnat stavební firmu pro výstavbu našeho RD. S firmou Housing4u jsme se zkontaktovali prostřednictvím Poptavej.cz. Hned první kontakt s panem Markem Michalem byl na velmi profesionální úrovni, s čímž jsme se do té doby takřka nesetkali. Pan Michal obratem zpracoval rozpočet a nabídnul nám velmi brzký termín realizace. Následně nám přednesl jasný časový plán, který později bez výjimek plnil. Během výstavby byla firma schopna felxibilně reagovat na jakékoli problémy a požadované změny, některé byly iniciovány i přímo ze strany stavební firmy tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Komunikace byla naprosto bezproblémová, při jakémkoli problému se pan Michal, nebo jeho stavbyvedoucí pan Samek ozvali a snažili se celou záležitost řešit. S firmou jsme tedy byli velmi spokojeni a může ji s klidným svědomím komukoli doporučit. Tomáš Vávra a Michala Bartošová

................................................

Pavel Srovnal‎proHousing 4U

25.6.2017

Na firmu pane Michala, Housing4u, jsme získali kontakt z banneru, který jsme viděli v Šestajovicích. Hned první kontakt po telefonu s panem Michalem byl super. Pan Michal je velký odborník, který velice ochotně poradí a vždy se snaží najít co nejlepší řešení pro danou konkrétní věc. Na naší stavbě bylo několik komplikovanějších věcí, které se musely poopravit/dodělat po předchozích stavařích a zároveň vyřešit menší problémy s podložím při hloubení místa pro bazén. Vše pan Michal a jeho stavbyvedoucí vyřešil ideálním způsobem, cestou co nejnižších vícenákladů.

Při realizaci stavebního domku a zámkové dlažby jsme měli s panem Michalem možnost vše za pochodu diskutovat a operativně ladit, tak aby byl výsledek co nejlepší. Což se také podařilo.

S prací pana Michala, jeho stavbyvedoucího a všech, kteří se na realizaci podíleli, jsme velice spokojeni a můžeme jedině doporučit.

 Ještě jednou Vám moc děkujeme, Pavel Srovnal

..............................................................
manželé Fialkovi‎proHousing 4U

13.4.2017

Chtěli bychom tímto poděkovat firmě Housing 4U za realizaci hrubé stavby rodinného domu. Když jsme hledali s manželkou firmu, která nám postaví hrubou stavbu, neměli jsme žádné doporučení. Oslovili jsme několik firem a pan Marek Michal, nám jako jediný nabídl v odpovědi (kterou jsme dostali obratem) osobní schůzku, kde jsme probrali veškeré detaily. Toho jsme si velice cenili, protože ostatní firmy komunikovaly pouze elektronicky a museli jsme je uhánět, aby nám vůbec dodaly rozpočet. Samotná realizace probíhala velice rychle a kvalitně. Když došlo na nějakou nesrovnalost v plánech, pan Michal mě obratem kontaktoval. Ještě jednou děkujeme celému týmu Housing 4U.

..............................................................
manželé Trnkovi‎proHousing 4U
9.2.2017

Za výstavbu hrubé stavby našeho domu bych Vám chtěl opravdu poděkovat, a to upřímně. V rámci hrubé stavby jste podle nás odvedl velmi dobrou práci, komunikačně i organizačně bez ztráty kytičky. Jsem tedy rád, že jsme HSV realizovali spolu, protože se to ukázalo jako naše dobré rozhodnutí.

.............................................

Zuzka RejzkováproHousing 4U

Panove, diky moc za bezproblemovou a pohodovou stavbu. Jsem moc rada, ze jsme na sebe narazili. V dobe, ktera se hemzi nejruznejsimi podfuky a obycejne lide nad stavebnimi firmami zaplacou, byla tato spoluprace perfektni :). Jak po profesni strance, tak ale i po te lidske. Takze jeste jednou diky za pomoc pri budovani naseho budouciho domova, tak ale i za komfortni servis, kdy jsme prakticky nic nemuseli resit. P.S. Neni to zaplacena propaganda, jen proste vyjadreni jedne spokojene zenske, ktere ubyla kupa starosti

.........................................

Jindřich Šturma pro Housing 4U
11.10.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Housing 4U za bezproblémovou realizaci garáže. Spokojen jsem byl zejména s rychlým a kvalitním provedení stavby. Řemeslníci odvedli svou práci poctivě a byli vždy spolehliví. Firmu Housing 4U tak mohu doporučit pro další zájemce o stavbu.

.........................................

 Mgr.Pavel Mrázek pro Housing 4U
26.8.2016

Díky za dobře odvedenou kvalitní práci, za rychlost a profesionální přístup, což v dnešní době zdaleka není samozřejmostí. Přeji hodně zdaru i v budoucnu.

................................

 Ing.Pavel Voříšek pro Housing 4U
10.8.2016

Chtěl bych Vám touto cestou,vážený pane staviteli, ještě jednou poděkovat za bezproblémovou realizaci našeho domu. Na začátku stavby jste mi mimo jiné řekl, že stavíte rychle a dobře. V tu chvíli jsem si myslel, že jsem narazil na nějakého "chvástala" a polila mne horkost. Avšak během následujících dní jsem se přesvědčil jak velice jsem se ve Vás spletl a s úžasem jsem koukal, jak perfektně vedete stavbu a Vaši lidi že jsou poctiví a pracovití řemeslníci a dělají perfektně svoji práci. Stavba byla provedena opravdu rychle a ve výtečné kvalitě a bez jakýchkoliv problémů.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně úspěchů na dalších stavbách.

.........................................

Martin Dušek pro Housing 4U
30.4.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti HOUSING 4U, na kterou jsem se obrátil na základě doporučení, za bezproblémovou stavbu bazénu. Vzhledem k odvedené práci hodnotím firmu HOUSING 4U jako firmu profesionální, poskytující své služby s důrazem na dodržování požadované kvality a velice vstřícnou a flexibilní při řešení požadavků nad rámec původního zadání. S výsledkem stavby jsem opravdu spokojen

...........................................

 Kristýna Flanderová pro Housing 4U
20.2.2016

Chválím velmi efektivní spolupráci při kompletní rekonstrukci bytu, zejména jsem byla spokojena s hladkou komunikací, pohotovým vyřízením všeho potřebného a s rychlým provedením kvalitní práce. Velmi mi vyhovovalo, že pan Michal zařídil vše od začátku až do konce, vše domluvené vždy klaplo a o mé bydlení se postaral dokonale profesionální tým. Firmu Housing 4U mohu jedině doporučit."

Přeji úspěšné stavění do budoucna! :-)

..........................................
 
Jan Flandera pro Housing 4U
15.1.2016

Poté, co jsem zhruba před 20 lety dostavěl dům, měl jsem jasno – už nikdy víc!

Shodou příznivých i nepříznivých okolností však vloni na opakování došlo. Výběr stavební firmy byl pro mne velké dilema, zdánlivý risk ale dopadl nad očekávání dobře a opravdu nelituji, že jsem vybral Housing4U.

Komunikaci, termíny, kvalitu, vyřizování potřebných povolení a vůbec vše pro stavbu domu důležité vysoce oceňuji. Na dokončení stavby jsem spěchal, ale nepočítal jsem s tím, že budu muset prakticky každý den reagovat na pekelné tempo – jak chcete tohle, co uděláme s tímhle, jakou barvu dáme sem atd. Každý „problém" byl naštěstí vždy doprovázen sadou návrhů řešení a z nich se dalo vybrat to optimální. A dokonce se mi (někdy) podařilo prosadit i vlastní návrh, jakkoli šíleně vypadal!

A tak možná někdy příště - začátek bude jednodušší o výběr firmy.

 
Tvorba webu pro firmy

Stavba Rodinných domů rodinné domy na klíč stavba rd typové projekty